O nas

O nas

Wydawnictwo JakBook powstało w styczniu 2021 roku, jako projekt ludzi ceniących polską literaturę popularną. Wydaje beletrystykę młodych polskich twórców, ale także autorek i autorów z dorobkiem literackim. Stawia na innowacyjność, świeżość, odkrywanie nowych fabularnych światów, a to wszystko w otoczce wciągającej fabuły. 

Wydawnictwo współpracuje z takimi autorkami, jak: Anna Szafrańska, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Karecka, Natalia Nowak-Lewandowska, Katarzyna Muszyńska, Kinga Tatkowska. 

Wydaje powieści wielogatunkowe: romanse, książki obyczajowe, kryminały, sensacje. Stawia na pomysłowość, otwartość, umiejętność porwania czytelnika od pierwszych stron. Blisko współpracuje ze swoimi twórcami, a także wsłuchuje się w oczekiwania odbiorców i potrzeby rynku. Chce dawać swoim czytelnikom projekty jak najlepiej napisane i dopracowane w każdym calu, dostarczając tym samym interesujące nowe tytuły z zakresu beletrystyki.

Wydawnictwo JakBook tworzy nową jakość, która stanie się marką i symbolem dobrze napisanych powieści dla czytelników ceniących zarówno rozrywkę, jak i wartość intelektualną.